LATTE چیست؟

کافه لاته

کافه لاته

لاته یا کافه لاته، برادر بزرگ کاپوچینو است که در آن همه چیز حول فوم نرم و ابریشمی می چرخد، که این فوم نرم در فنجان شیشه ای زیبایی خاصی رو ایجاد میکند معمولاً لاته با یک یا دو شات اسپرسو (1/3 نوشیدنی شما) و 2/3 نوشیدنی شما شیر بخارپز شده با یک لایه کوچک (حدود 1 سانتی متر) از شیر کف شده تهیه می شود. بافت یک لاته بسیار مهم است و کمی به ظاهر زیبای این نوشیدنی می بخشد. برای راهنمای بیشتر سپنتا کافی مرکز تهیه انواع قهوه با کیفیت در خمت شما مشتریان گرامی میباشد.

چگونه لاته خود را درست می کنید؟

برای تهیه لاته در خانه، تنها چیزی که نیاز دارید یک اسپرسو عالی و شیر کف کرده و یا در اصطلاح فوم شیر است. باید اسپرسو را روی شیر کف زده شده را لایه لایه کنید. از آنجایی که لاته فقط لایه کوچکی از کف شیر دارد، باید شیر مایع و بخار پز شده را روی اسپرسو بریزید، در حالی که یک قاشق را در دست بگیرید تا از مخلوط شدن شیر کف شده جلوگیری کنید. پس از آماده شدن، کف شیر (حدود 1 سانتی متر) را اضافه کنید. وقتی تجربه بیشتری پیدا کردید، سعی کنید مانند یک باریستای واقعی لاته آرت ایجاد کنید. سپنتا سرویس نمایندگی تعمیرات تخصصی قهوه ساز و اسپرسوساز و فروش کپسول قهوه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی میباشد.

تعمیر قهوه ساز در سپنتا کافی تعمیرگاه تخصصی تعمیراسپرسو ساز ساز نسپرسو، دلونگی، نوا، سایکو، فیلیپس، بوش، هوگل، دولچه گستو، مباشی، گاستروبک، زیمنس، جیمیلای، بیزرا و انواع قهوه ساز و اسپرسوساز با سال ها تجربه در زمینه فروش و تعمیر قهوه ساز خانگی، تعمیر اسپرسو ساز کپسولی و صنعتی، کپسول قهوه ساز، فروش و تعمیر دستگاه فروش اتوماتیک و فروش و تعمير وندينگ ماشين با مجموعه ای از متخصصین و تکنسین های مجرب در تهران به صورت شبانه روزی و در حداقل زمان ممکن و استفاده از قطعات اورجینال و گارانتی خدمات پس از فروش پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز می باشد

خارج از کادر کلیک کنید تا نوار مقایسه مخفی شود
مقایسه