کاپوچینو چیست؟

کاپوچینو

کاپوچینو

یک کاپوچینو حاوی مقادیر مساوی اسپرسو، بخارپز و کف شیر است. فنجان قهوه برای کاپوچینو کوچکتر از فنجان لاته است، معمولا بین 150 تا 180 میلی لیتر. اندازه فنجان شما برای ایجاد تعادل طعمی مناسب بین اسپرسو و مقدار مناسب شیر بسیار مهم است.

 

فوم یک کاپوچینو و خشک یا مخملی باشد. فوم خشک حباب های بزرگ و هوادار و حجم زیادی دارد، در حالی که با فوم مخملی (یا میکرو فوم) حباب ها به سختی قابل مشاهده هستند. برای خرید بهترین قهوه دان و مواد مصرفی با سپنتا کافی همراه باشید

اما چگونه خودتان یک کاپوچینو درست می کنید؟

کاپوچینوی خود را همانند یک باریستای حرفه ای تهیه کنید، خواهید دید که او 1/3 شیر بخار پز را ته فنجان شما می ریزد. سپس اسپرسو را با دقت داخل آن ریخته و سپس کف شیر را با قاشق روی آن قرار می دهیم. این باعث ایجاد لایه بندی مناسب در طعم و بافت می شود. اما چگونه می توانید این را در خانه بدون باریستا با دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز خانگی خودتان درست کنید؟ سپس احتمالاً دستور کمی با باریستاها متفاوت خواهد بود و با اسپرسو شروع می‌کنید، سپس شیر بخار پز را در فنجان بریزید و با کف شیر تمام کنید. نکته: در صورت نیاز به تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی و وندینگ ماشین و خرید قهوه دان و قهوه آسیاب و لوازم جانبی قهوه ساز خود با سپنتا سرویس نمایندگی تعمیرات تخصصی قهوه ساز تماس حاصل بفرمایید.

تعمیر قهوه ساز در سپنتا سرویس تعمیرگاه تخصصی تعمیراسپرسو ساز ساز نسپرسو، دلونگی، نوا، سایکو، فیلیپس، بوش، هوگل، دولچه گستو، مباشی، گاستروبک، زیمنس، جیمیلای، بیزرا و انواع قهوه ساز و اسپرسوساز با سال ها تجربه در زمینه فروش و تعمیر قهوه ساز خانگی، تعمیر اسپرسو ساز کپسولی و صنعتی، کپسول قهوه ساز، فروش و تعمیر دستگاه فروش اتوماتیک و فروش و تعمير وندينگ ماشين با مجموعه ای از متخصصین و تکنسین های مجرب در تهران به صورت شبانه روزی و در حداقل زمان ممکن و استفاده از قطعات اورجینال و گارانتی خدمات پس از فروش پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز می باشد.

خارج از کادر کلیک کنید تا نوار مقایسه مخفی شود
مقایسه